На Трухановому острові висадили молодий ліс, а у Наводницькому парку – кущі бузку

Благоустрій 12:07, 6.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві триває весняне озеленення. Впродовж тижня, що минув, столичні озеленювачі висаджували дерева та кущі у міських парках та скверах, а насамкінець висадили ліс на Трухановому острові.

Про це повідомляє “Київзелебуд”.

За словами комунальників, сьогодні працівники комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району висадили 3 тисячі сіянців сосни на Трухановому острові. Відтак, на заповідній території заліснили ділянку площею 0,4 га.

Також на цьому тижні зелені зони столиці поповнилися кленами та липами, кущами чубушника, спіреї, магонії, керії, гібіскуса, жимолості.

Крім того, за підтримки меценатів було висаджено понад 20 кущів бузку в Наводницькому парку, що у Печерському районі.

  
Нагору