У Києві уже другий поїзд із «варшавських» вагонів вийшов на маршрут у метрополітені

Транспорт 11:06, 6.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Другий поїзд, що складається з отриманих від Варшави вагонів, вийшов на маршрут «зеленої» гілки Київського метрополітену, третій поїзд планують запустити цього року.

Про це повідомили у КМДА.

Експлуатацію першого такого потягу почали на цій гілці в листопаді минулого року.

Загалом минулого року в якості благодійної допомоги Варшава передала Києву 60 вагонів метро.

Як зазначив мер столиці Віталій Кличко, зараз тривають роботи з адаптації 2-х вагонів, що стануть частиною третього поїзду, а його вихід на лінію запланований до кінця літа цього року.

Джерело фото: КМДА, Любов Голуб’ятнікова

Нагору