На Позняках трамвай зійшов з колій на кінцевій зупинці

ДТП, Транспорт 13:59, 2.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

2 квітня у Києві на кінцевій зупинці трамвай зійшов з колій. Це сталось біля станції метро Позняки. 

Про це розповів тимчасовий виконувач обов’язків голови Дарницької РДА Микола Калашник.

На місце прибула швидка медична допомога. Є постраждалий, якого госпіталізували.

Наш Киев

Фото – Микола Калашник

Попередня причина аварії — малі архітектурні форми, що заважають вільному руху вагонів.

Тепер в Дарницькій РДА планують ініціювати вивчення законності розміщення МАФів та здійснити подальший їх демонтаж. Адже місцеві МАФи не тільки заважають транспорту, а й ускладнюють рух до метрополітену під час повітряної тривоги.

Через аварію рух трамвайних маршрутів № 8 організовано по маршруту № 32. А трамвайних маршрутів № 28д до зупинки Харківський масив.

Нагору