У столиці скасували всі екскурсії та лекції від КМДА
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації скасувало всі екскурсії та лекції, заплановані Київським центром розвитку туризму.
Про це управління повідомляє у Фейсбуці.
“Згідно з протоколом Ради оборони міста Києва, всі екскурсії та лекторії Управління і Київського центру розвитку туризму будуть призупинені”, – ідеться у повідомленні.