Із першого квітня на Київщині заборонять ловити рибу

Природа 13:53, 27.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Із 1 квітня 2024 року на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Водночас на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Кам’янському — 8 квітня.

Риболовля у цей період дозволяється лише з берега за межами нерестовищ гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом із однією штучною приманкою.

Джерело – Держагенство меліорації та рибного господарства України

Нагору