Біля Київради замайорів прапор Національної гвардії України

Дата 13:14, 26.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Також прапори Нацгвардії підняли біля всіх районних в місті Києві державних адміністрацій. Підняття стягів присвячене 10-й річниці з дня створення Національної гвардії України.

«Сьогодні з нагоди Дня Національної гвардії України підійняли прапори Нацгвардії біля будівлі Київради та біля кожної РДА. Ми вдячні нашим Героям! Загалом місто з початку широкомасштабного вторгнення змогло профінансувати частини Київського територіального об’єднання Національної гвардії України на загальну суму понад 400 млн грн, — наголосив заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. — Це дрони, РЕБ, амуніція та інші товари найпершої потреби. І в планах ми говоримо про забезпечення військових антидроновими рушницями».

Нагору