Тролейбуси, які міняли маршрути через ворожий обстріл, відновили роботу

Транспорт 09:33, 26.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У столиці тролейбуси №15 та №38, які вчора міняли маршрути через обстріл міста, відновили роботу.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Вчора рятувальники ліквідовували наслідки атаки росіян на столицю – на вулиці Михайла Бойчука частково перекривали рух.

Тож тролейбуси №15 курсували від ст. м. «Палац спорту» до зупинки «Ботанічний сад», а тролейбуси №38 – від «Національного музею історії України у Другій світовій війні» також до «Ботанічного саду».

Нагадаємо, 25 березня третя за п’ять днів ракетна атака на столицю спричинила руйнування у кількох районах міста.

Нагору