Внаслідок нічного обстрілу росіянами 400 жителів Київщини залишились без світла
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В одному з населених пунктів Київщини під час нічної атаки ворога уламками ракет, що впали на територію автомийки, була пошкоджена лінія електропередач.
Про падіння уламків збитих цілей у трьох районах області повідомляє Київська ОВА.
Енергетики працюють над відновленням постачання світла.
«Влучання в об’єкти житлової та критичної інфраструктури відсутні. Постраждалих від ракетної атаки немає”, – йдеться у повідомленні КОВА.