У Києві фіксують погіршення якості повітря: які причини
Екологія 09:18, 22.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві станом на ранок 22 березня спостерігається тимчасове погіршення якості повітря
Про це повідомляє КМДА.
Зокрема, як зазначається у повідомленні, фіксується підвищення концентрації зважених часток (пилу).
Ймовірною причиною є метеорологічні умови (зокрема дуже низька швидкість вітру), що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.
До поліпшення ситуації зі станом повітря у КМДА рекомендують жителям міста:
- закрити вікна;
- обмежити перебування на вулиці;
- пити багато води;
- якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.
