У Києві фіксують погіршення якості повітря: які причини

Екологія 09:18, 22.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві станом на ранок 22 березня спостерігається тимчасове погіршення якості повітря

Про це повідомляє  КМДА.

Зокрема, як зазначається у повідомленні, фіксується підвищення концентрації зважених часток (пилу).

Ймовірною причиною є метеорологічні умови (зокрема дуже низька швидкість вітру), що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

До поліпшення ситуації зі станом повітря у КМДА рекомендують жителям міста:

  • закрити вікна;
  • обмежити перебування на вулиці;
  • пити багато води;
  • якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.

Нагору