З Києва до Львова курсуватиме ще один додатковий поїзд
Транспорт 12:01, 16.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На 23 березня призначили додатковий потяг Інтерсіті+ №777/778 Київ – Львів.
Він буде відправлятись зі столиці о 6:50 та прибуватиме до Львова о 13:07.
У зворотному напрямку, зі Львова, поїзд відправлятиметься в той же день о 13:45 та прибуватиме до Києва о 20:04.