Відзавтра у Києві відновить роботу вестибюль станції метро “Хрещатик”

Транспорт 13:53, 12.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві відзавтра відновить роботу вестибюль станції метро «Хрещатик», який був зачинений від початку війни.

Йдеться про вестибюль, який виходить до вулиці Інститутської. Він працюватиме з 05:37 до 22:33.

Вихід до вулиці Архітектора Городецького лишається для пасажирів зачиненим.

Нагору