Патрульні продовжують притягати до відповідальності прихильників швидкісної їзди 

Дороги, Поліція 13:52, 11.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Святошинському районі поліцейські виявили автомобіль Jaguar, який їхав містом зі швидкістю 192 км/год. Іншого порушника швидкісного режиму, який їхав містом зі швидкістю 159 км/год на автомобілі Mazda, ми зупинили у Дарницькому районі.

З усіма прихильниками швидкісної їзди патрульні проводили профілактичні бесіди та притягали їх до адміністративної відповідальності.

Нагору