Патрульні продовжують притягати до відповідальності прихильників швидкісної їзди
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Святошинському районі поліцейські виявили автомобіль Jaguar, який їхав містом зі швидкістю 192 км/год. Іншого порушника швидкісного режиму, який їхав містом зі швидкістю 159 км/год на автомобілі Mazda, ми зупинили у Дарницькому районі.
З усіма прихильниками швидкісної їзди патрульні проводили профілактичні бесіди та притягали їх до адміністративної відповідальності.