На Подолі знайшли боєприпаси + ФОТО

ДСНС, Небезпека 08:39, 6.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Подільському районі на лінію 112 звернулася жінка, яка повідомила, що під час прогулянки виявила два предмети, схожі на боєприпаси.

Інші два небезпечних предмети виявив чоловік у Голосіївському районі.

В обох випадках патрульні забезпечили охорону місць подій та викликали вибухотехніків й слідчих.

Друзі, у разі виявлення боєприпасів або предметів, схожих на вибухонебезпечні, необхідно:

✅ повідомити про знахідку на лінію 112;
✅ попередити про підозрілий предмет осіб, які перебувають поруч та обгородити його;
✅ очікувати рятувальників на безпечній відстані від місця знаходження предмета.

Нагору