У Києві облаштують 5 нових наземних переходів, що дублюватимуть підземні

Дороги 13:14, 3.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Департамент транспортної інфраструктури КМДА оголосив про наміри облаштувати п’ять наземних переходів, які мали відкрити ще минулого року. Тому найближчим часом Центр організації дорожнього руху має надати пропозиції щодо проєктування нових переходів у 2024 році.

Переходи мають з’явитися на таких дорогах:

  • через вул. Вадима Гетьмана на перетині з вул. Олекси Тихого (Солом’янський район);
  • через просп. Валерія Лобановського на перетині з вул. Деміївська (Голосіївський район);
  • через просп. Валерія Лобановського на перетині з вул. Володимира Брожка (Голосіївський район) — вже будується;
  • через вул. Старобориспільську на перетині з вул. Миколи Хвильового (Дарницький район);
  • через вул. Костянтинівську на перетині з вул. Верхній Вал (Подільський район).

Також найближчим часом Центр організації дорожнього руху має надати пропозиції щодо проєктування нових переходів у 2024 році.

Нагору