Роботи на закритій ділянці синьої гілки метро йдуть за графіком

Транспорт 09:19, 29.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Рух поїздів між станціями метро «Либідська» та «Деміївська» планується відновити вже влітку. Про це мер Києва Віталій Кличко розповів в ефірі телеканалу «Київ».

«Робимо все, щоб до кінця літа всі роботи були завершені. Якщо не виникнуть якісь форс-мажорні обставини, рух метро між станціями „Либідська“ та „Деміївська“ буде відновлений», — сказав Кличко.

Він також нагадав, що при ремонті ділянки тунелю між станціями «Либідська» та «Деміївська» людям, які змушені робити пересадку, повертають на транспортну картку гроші за проїзд у наземному транспорті.

«Тож містяни не переплачують за проїзд, адже фактично сплачують лише один раз», — зазначив Кличко.

Мер Києва також спростував чутки про ймовірне закриття 22 станцій метро.

Нагору