Два дні просидів у каналізаційній ямі: на Київщині врятували песика-пухнастика

ДСНС, Тварини 13:17, 28.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Як розповіли в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області, подія сталася у селі Воропаїв.

Місцеві мешканці кілька днів не могли зрозуміти, де скавчить пес. Згодом його зайшли у каналізаційній ямі.

На поміч викликали рятувальників. Вони за допомогою драбини-палиці спустились у колодязь та підняти чотирилапого на поверхню.

Нагору