Два дні просидів у каналізаційній ямі: на Київщині врятували песика-пухнастика
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як розповіли в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області, подія сталася у селі Воропаїв.
Місцеві мешканці кілька днів не могли зрозуміти, де скавчить пес. Згодом його зайшли у каналізаційній ямі.
На поміч викликали рятувальників. Вони за допомогою драбини-палиці спустились у колодязь та підняти чотирилапого на поверхню.
