У Києві 70-річна жінка викинулася з вікна

Трагедія 08:54, 26.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на Теремках сталася трагедія – 70-річна жінка вистрибнула з вікна одного з багатоповерхових будинків. Вона загинула дома.

Про це повідомляють місцеві жителі у соцмережах.

Свідки трагедії стверджують, що жінка зробила останній крок не одразу: спочатку її побачили на краю вікна, потім повернулася до квартири. Але вже за кілька хвилин сусіди почули звук падіння.

Нагору