У Києві відбулося вручення відзнаки для волонтерів «Варті»

Дата 15:03, 24.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У стінах Музею війни відбулося вручення відзнаки для волонтерів «Варті», пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці музею у Facebook.

Організатором події стала Нова пошта.

“Нова пошта – зразок соціально відповідального бізнесу. Від початку російської агресії у 2014 р. компанія започаткувала соціальний проєкт, що дав змогу благодійним фондам та волонтерським організаціям відправляти й отримувати допомогу коштом компанії в будь-якому відділенні по всій Україні, – “Гуманітарна Нова пошта”, – зазначається у повідомленні.

 

Окрім того, Нова пошта щороку відзначає волонтерів, які користуються послугами «Гуманітарної Нової пошти». Цьогоріч церемонія вручення відзнак відбулась у концертному залі Музею війни. Ведучі заходу Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс відзначили символічність цьогорічної локації і запросили гостей переглянути нові виставкові проєкти Музею.

“Учасники заходу висловлювали щирі подяки одне одному, адже й організатори, й номінанти роблять усе задля спільної мети – Перемоги. Музей війни також висловлює подяку Новій пошті, адже на основі Меморандуму про співпрацю, підписаного наприкінці 2022 р., компанія надала неоціненну допомогу в транспортуванні його експонатів Україною та за кордон”, – додають працівники музею.

Нагору