Експонати треба чіпати: інтерактивний простір на ВДНГ відкриває таємниці науки у формі гри

Дозвілля 11:06, 23.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Музей науки на ВДНГ – місце, у якому на кожному кроці чекають цікавинки. Тут наука відкривається в ігровій формі, а разом з приємними спогадами у пам’яті залишаються і важливі знання.

У просторі розміщено понад 120 наукових експонатів, які не просто можна, а треба чіпати.

Тут можна потренувати рівновагу на симуляторі сноуборду, уявити себе супергонщиками на бобслейній трасі, а ще стати на тренувальні ковзани та відчути себе коментаторами зимових змагань, провівши голосову трансляцію, покататися на велосипеді з квадратними колесами, змінювати колір величезного ока, потрапити всередину гігантської мушлі та в оптичний тунель з дзеркальною ілюзією.

Крім цього, у музеї можна побудувати іглу в 3D-грі-головоломці і відтворити архітектурне мистецтво інуїтів, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал, скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності, дізнатися, як побудований організм людини. Це тільки частина пригод, які чекають на гостей Музею науки.

    • Музей науки Малої академії наук України розташований в ревіталізованому просторі на ВДНГ (павільйон №23)
    • Графік роботи: з середи по неділю, у будні дні з 11:00 до 17:00, у вихідні – з 11:00 до 19:00.
    •  Вартість квитків: 200 грн.
Нагору