За фактом скидання нафтопродуктів у озеро Кирилівське, що на столичній Оболоні розпочато кримінальне провадження
Поділитися в
Копіювати посилання
Інформацію щодо скидання нафтопродуктів у озеро Кирилівське було виявлено під час моніторингу соціальних мереж. На місце події для з’ясування обставин одразу прибули слідчо-оперативна група Оболонського управління поліції, прокурори та працівники комунального підприємства, яке спеціалізується на охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва.
Спеціалісти лабораторії комунального підприємства здійснили забори води та засипали витік сорбентом.
Слідчі за процесуального керівництва прокуратури розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України – порушення правил охорони вод, якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод і водоносних горизонтів. Поліцейські встановлюють джерела забруднення вод та осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
