У Києві суд скасував плату за паркування

Суд 14:06, 22.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

З 21 лютого плату за паркування в столиці стягувати не можуть – Шостий апеляційний адмінсуд Києва підтвердив рішення Окружного адмінсуду щодо визнання протиправним та скасування розпорядження КМВА, яким затверджені тарифи на платне паркування в місті. Про це повідомляє голова Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

“Чекаємо на дійсно нові та обґрунтовані тарифи від київської влади”, – пише Хмельницький.

За його словами, апеляційний суд підтвердив, що розпорядження КМВА від 07.11.2022 № 735 про встановлення тарифів 35 грн за годину у першій зоні (25 та 5 грн – у другій та третій відповідно) КП “Київтранспарксервіс” на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються КП, – незаконне. Рішення суду вступило в законну силу.

Нагору