Неправильно припарковані машини поповнили у січні бюджет Києва на 5 млн грн
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві протягом січня 2024 року бюджетні надходження від штрафів за неправильне паркування становили понад 5 млн гривень. Про це інформує у Facebook Департамент територіального контролю КМДА.
Січневий збір штрафів за паркування зріс на півтора мільйона гривень, порівняно з груднем 2023 року. Інспекторам із паркуванням вдалося перевершити показники попри несприятливі погодні умови, часті повітряні тривоги та дефіцит кадрів.
Департамент територіального контролю Києва закликає водіїв залишати авто тільки у відведених для цього місцях і користуватись лише законними методами оплати за паркування.