У Києві рецидивіст обніс одразу дві квартири

Кримінал 09:09, 30.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Чоловік спочатку викрав особисте майно колишньої співмешканки та принагідно обікрав сусідню квартиру. До правоохоронців звернулася жителька Дарницького району з заявою про квартирну крадіжку.

На місці події слідчі з’ясували, що до злочину може бути причетний колишній співмешканець власниці квартири, який доглядав за собакою під час її відсутності. Крім того, на чоловіка впала підозра у вчиненні крадіжки з сусідньої квартири, мешканці якої також звернулися до поліції.

Як розповів начальник кримінальної поліції Дарницького управління поліції Олександр Пак, зловмисником виявився 30-річний киянин, якій раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки, розбійного нападу, а також зберігання та збут наркотиків.

«Ми встановили, що чоловік викрав майно з квартири колишньої співмешканки. Там він знайшов ключі від сусідньої квартири, проник до неї та викрав речі сусідів. Все викрадене зловмисник здав до ломбарду», — розповів Пак.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Йому загрожує від п’яти до восьми років тюрми. Правоохоронці перевіряють підозрюваного щодо можливої його причетності до інших аналогічних злочинів на території столиці.

Нагору