У Києві судитимуть чоловіка, який убив на кухні приятеля
Поділитися в
Копіювати посилання
Обвинуваченому в умисному вбивстві загрожує до 15 років тюрми.
Злочин стався у жовтні 2023 року у Голосіївському районі на вулиці Набережно-Корчуватська. У квартирі під час застілля між господарем та одним з гостей раптово виникла суперечка.
З’ясовувати стосунки чоловіки напідпитку вийшли на кухню, де власник оселі вдарив 35-річного знайомого у спину кухонним ножем. Кинувши знаряддя вбивства в умивальник, зловмисник повернувся до столу продовжувати веселитись.
Поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві. Ним виявився 28-річний уродженець Херсонської області. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу — умисне вбивство. Нині слідчі завершили розслідування й скерували обвинувальний акт до Голосіївського райсуду.
Чоловіку загрожує від семи до 15 років тюрми.