У столиці з спортивного ліцею-інтернату госпіталізували вісім дітей з підозрою на ковід
Здоров'я 11:11, 19.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Із Київського спортивного ліцею-інтернату 18 січня було госпіталізовано 8 дітей з підозрою на гострі респіраторні вірусні інфекції, зокрема COVID-19. Станом на ранок 19 січня у 7 з них, у результаті лабораторних досліджень, підтвердили грип типу А.
Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликає продовжити дотримання маскового режиму й соціальної дистанції, щоб уникнути зараження на гострі респіраторні захворювання, серед яких грип, COVID-19 та інші.