Потрібно кілька років: стало відомо, коли зможуть повністю відновити рух «синьою» гілкою метро

 Поділитися

Поділитися в

“Синю” гілку столичного метрополітену повністю зможуть відкрити лише через кілька років.

Такі прогнози дав голова Офісу трансформації Максим Бахматов в ефірі телемарафону.

За його словами, киянам не варто чекати, що тунель між станціями метро “Деміївська” та “Либідська” відновлять швидко.

“Три роки, два роки, може п’ять років будуть будувати новий тунель. Цей тунель аварійний і його не зможуть відремонтувати, будуть будувати новий”, – зазначив він.

Нагору