Комунальники прибирають непродані ялинки, покинуті на ярмарках
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кияни цього року могли спостерігати картину, звичну для перших днів нового року: сотні зрубаних ялинок, що залишились непроданими, на майданчиках ярмарках. Щороку прибирати вже непотрібні дерева доводиться комунальникам.
Цьогорічні свята не стали виключенням, тож комунальники традиційно прибирають покинуті дерева.
Як це відбувається – показали в КПУЗН Дніпровського району. Як видно на фото, непроданих ялинок виявилось доволі багато.
Що вони робитимуть із цими деревами, озеленювачі не уточнюють, але ймовірно, утилізують разом із тими, що прийматимуть у пунктах збору від киян.
