Допомагали ухилянтам виїхати за кордон: столичні поліцейські викрили чергову корупційну схему + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Киянин спільно з іноземцем налагодив схему з виготовлення висновків військово-лікарської комісії щодо непридатності до несення військової служби чоловіками призовного віку. За такі дії їм загрожує до 9 років ув’язнення.
Слідчі поліціі Києва за оперативного супроводження працівників СБУ викрили двох чоловіків, які під час воєнного стану надавали призовникам документи про визнання їх непридатними до військової служби, щоби безперешкодно виїхати з України.
Схему з видачі «білих квитків» налагодив киянин та громадянин іноземної країни, який проживає у столиці.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що за 4000 доларів правопорушники виготовляли та продавали висновки військово-лікарської комісії щодо непридатності до несення військової служби військовозобов’язаним. Під час проведення обшуків за їх місцем роботи та мешкання вилучено чорнові бланки медичної документації.
На підставі зібраних доказів слідчі оголосили чоловікам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ – незаконне переправлення осіб через державний кордон України та направили до суду клопотання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Санкція статті передбачає до дев’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.