Влада Києва витратить понад 35 млн на новий веломаршрут

Бюджет 13:37, 12.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Влада Києва планує побудувати новий веломаршрут зі спального району в центр столиці. На це виділять близько 35,8 мільйонів гривень. 

Про це йдеться у відповідній програмі.

Таким чином, згідно з Міською цільовою програмою розвитку інфраструктури Києва на 2024-2025 роки, новий веломаршрут сполучатиме Солом’янський район та центр міста. Він нібито дозволить багатьом киянам “пересісти на велосипеди та діставатись на роботу на двоколісному транспорті”.

На відповідні роботи виділять 35, 8 мільйонів гривень.

“На сьогодні велодоріжки здебільшого між собою не пов’язані та мають “клаптиковий” характер, тому виникає потреба системної роботи зі створення єдиної велосипедної мережі”, — йдеться у програмі.

Веломаршрут в Києві
Інформація щодо нового веломаршруту в Києві. Фото: скриншот
Нагору