Кияни вимагають очистити Оріхуватські ставки у Голосіївському парку

Екологія, Природа 14:02, 11.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці просять місцеву владу очистити від забруднення Оріхуватські ставки у Національному природному парку «Голосіївський».

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.

«На сьогодні забруднення Оріхуватських ставків залишається однією з найболючіших проблем НПП «Голосіївський». Через відсутність системного догляду та очисних споруд ставки замулюються, засипаються сміттям і висихають», – зазначила авторка ініціативи Каріна Задорожна.

На її переконання, каскад штучних озер, якщо не проводити очищення, може зникнути через засміченість, оскільки основним джерелом їх наповнення є стокові води, які не проходять ніякої попередньої очистки.

«Голосіївський ліс – це легені Києва! Отже важливо зберегти водну екосистему парку для покращення екологічного стану середовища міста», – наголосила активістка.

Нагору