На Васильківській створили виділену смугу для громадського транспорту через закриття метро
Дороги 11:08, 11.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З понеділка, 11 грудня, на вулиці Васильківській запустили виділену смугу для громадського транспорту.
Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.
Смугу відкрили для того, щоб автобуси, які компенсують рух синьої гілки метро, не стояли у заторах.
Тож водіїв просять ні в якому разі не займати крайні смуги на Васильківській та не паркувати там автівки.