На Київщині знайшли понад пів сотні незаконних сміттєзвалищ

Екологія 12:04, 7.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Несанкціоновані полігони, завалені непотребом, зафіксували екоінспектори.

Загалом протягом 2023 року на Київщині виявили 54 несанкціонованих сміттєзвалища. Порушення задокументували в ході рейдів державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу.

Інспектори зафіксували засмічення територій, опрацювали інформацію та направили відповідні листи до територіальних громад Київської області з вимогою вжити заходи щодо ліквідації сміттєзвалищ.

Сміттєзвалище на території Кагарлицької територіальної громади ліквідували. Фото: Державна екологічна інспекція Столичного округу

Так, в результаті перевірок був виявлений несанкціонований сміттєвий полігон площею у чотири тисячі квадратних метрів на території Кагарлицької територіальної громади. Втім, отримавши попередження від екоінспекторів, місцева влада протягом грудня 2023 року ліквідувала сміттєзвалище.

Нагору