У Києві створили новий мурал на підтримку полонених захисників “Азовсталі”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дружини захисників “Азовсталі”, які досі перебувають у російському полоні, ініціювали створення нового муралу в Києві. Мурал має нагадати про українських військових, які в полоні 19 місяців.
Про це повідомляє Асоціація сімей захисників “Азовсталі”.
Мурал знаходиться у центрі Києва біля сходів нижнього ярусу Подільської набережної недалеко від Поштової площі.
Основою мурала став малюнок ілюстратора Ганни Біляєвої дружини азовця, який досі перебуває у неволі. Малювали мурал волонтери та фанати “Динамо” з Києва.
“Асоціація сімей захисників “Азовсталі” подякує всім причетним за створення муралу! Спільними зусиллями маємо робити все, щоб наші героїчні захисники Маріуполя не були забуті і нарешті повернулися додому! Разом — сила”, — йдеться у повідомленні.
