Симптоми домінуючого наразі у світі штаму “корони”: що буває крім лихоманки
Здоров'я 14:03, 1.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі у світі домінує штам коронавірусу Омікрон. Розрізняють два підвиди Омікрону – HV.1 та JN.1. Обидва варіанти виявилися стійкішим до імунітету, ніж попередники.
Як повідомляється, лікарі переконують, що основні симптоми цього штаму залишаються такими ж, як і раніше: лихоманка, біль у горлі та загальна слабкість.
Однак, медики фіксують і інші прояви недуги:
- біль у м’язах,
- задишка,
- нудота та блювання,
- діарея.
Крім того, деякі пацієнти можуть відчувати закладеність носа, млявість та слабкість.
Досить типовими ознаками Омікрону у людей з легким перебігом захворювання будуть такі симптоми:
- нежить,
- біль у горлі та кашель,
- підвищена температура,
- головний біль,
- втрата нюху чи смаку,
- запалення очей,
- незначні висипи на шкірі.
На фоні зростання захворюваності, медики вкотре нагадують на важливості вакцинації.