Киян запрошують у Будинок архітектора на комедію «Як жити без мату?»
Дозвілля 15:07, 29.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Театр «Дивні люди» запрошує жителів столиці на комедію «Як жити без мату?».
«Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 1 грудня 2023 року, актори театру «Дивні люди» зберуться на одній сцені, щоб поговорити про те, що було важливим у мирному житті і обов’язково буде, а також порадувати глядача, розсмішити і зарядити гарним настроєм», – розповіли організатори.
Всіх, кому вже виповнилося 16 років, запрошують приємно провести час та насолодитися переглядом.
Вистава відбудеться 1 грудня у Будинку архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7). Початок о 19-00.
Квитки можна придбати за посиланням.