У Києво-Печерській лаврі відкрили унікальне місце: будуть пускати туристів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Велика дзвіниця Києво-Печерської Лаври, яка була закрита протягом тридцяти років, знову доступна для відвідувачів.
Про це інформує УНІАН.
Дзвіницю реставрували більш ніж 10 років – 2012 року там стартували відновлювальні роботи.

Тоді завершили лише першу чергу, а 2023 року на благодійні кошти відреставрували третій-четвертий яруси дзвіниці.

Туди тепер може потрапити кожен охочий.
