Київські рятувальники отримали три пожежні авто від Лейпцигу
Благодійність 17:02, 6.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
| Надзвичайники ДСНС Києва отримали три пожежних машини. Техніку столиці передано від німецького міста-побратима Лейпциг за сприяння Київської міської державної адміністрації. Виробили авто у найкоротші терміни польські партнери. |
Таким чином, німецьке місто-побратим Києва допомогає долати наслідки ракетних обстрілів. Автомобілі передані до пожежної частини ДСНС Києва. |