Кияни вимагають прибрати автівки з тротуарів у центрі міста

Дороги, Думка 12:10, 6.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці вимагають від місцеві влади ліквідувати незаконні парковки на тротуарах.

Зокрема, йдеться про паркомісця на вулиці Жилянській та Михайла Задніпровського, які розміщені прямо на пішохідній зоні.

Постійну комісію Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами просять ліквідувати діючі паркувальні місця та прибрати звідти дорожні знаки та розмітку.

«КП «Київтранспарксервіс» вже понад два з половиною роки (точніше 29 місяців) відмовляється виконувати постанову Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», якою передбачено заборону на розміщення та функціонування паркувальних майданчиків на тротуарах», – йдеться у петиціях, розміщених на сайті Київської міської ради.

Підтримати звернення жителі столиці можуть за посиланнями 12655 та 12656.

Нагору