У парку “Наталка” відкрили виставку, присвячену ветеранам-залізничникам
Поділитися в
Копіювати посилання
Киян та гостей столиці запрошують відвідати виставку, присвячену ветеранам-залізничникам в парку “Наталка”.
Наразі майже 700 працівників “Укрзалізниці” демобілізувались і повернулися до роботи у свої колективи попри поранення.
Ця виставка – не лише вшанування героїзму воїнів-залізничників, а й привернення уваги суспільства до теми адаптації ветеранів та ветеранок після війни. Разом ми повинні створити сприятливі умови для їхнього успішного повернення та реінтеграції в суспільство.
Ми пишаємося кожним, хто не втратив віру в майбутнє та знайшов сили жити й працювати далі.
