У парку “Наталка” відкрили виставку, присвячену ветеранам-залізничникам

Дозвілля 20:18, 3.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Киян та гостей столиці запрошують відвідати виставку, присвячену ветеранам-залізничникам в парку “Наталка”.

Як повідомляє пресслужба перевізника, більше 10 тисяч залізничників захищають нас в лавах ЗСУ та інших військових формуваннях.

Наразі майже 700 працівників “Укрзалізниці” демобілізувались і повернулися до роботи у свої колективи попри поранення.

Ця виставка – не лише вшанування героїзму воїнів-залізничників, а й привернення уваги суспільства до теми адаптації ветеранів та ветеранок після війни. Разом ми повинні створити сприятливі умови для їхнього успішного повернення та реінтеграції в суспільство.

Ми пишаємося кожним, хто не втратив віру в майбутнє та знайшов сили жити й працювати далі.

   
Нагору