Столичний музей пропонує киянам “всиновити” військових котиків

Природа 16:06, 3.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Національний музей історії України у Другій світовій війні пропонує забрати чотирьох котиків, які живуть на території меморіалу.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці музею.

У музеї кажуть, що ці пухнастики особливі бо дуже люблять військову техніку, знають усі музейні секрети й на власні очі бачили процес зміни символіки на щиті скульптури “Батьківщина-мати”

Втім, найбільша їхня мрія – знайти власний дім і турботливих господарів.

 
Нагору