Столичний музей пропонує киянам “всиновити” військових котиків
Природа 16:06, 3.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Національний музей історії України у Другій світовій війні пропонує забрати чотирьох котиків, які живуть на території меморіалу.
Про це повідомляється на Facebook-сторінці музею.
У музеї кажуть, що ці пухнастики особливі бо дуже люблять військову техніку, знають усі музейні секрети й на власні очі бачили процес зміни символіки на щиті скульптури “Батьківщина-мати”
Втім, найбільша їхня мрія – знайти власний дім і турботливих господарів.
