Швидкість на дорогах Києва обмежили до 50 км на годину
Поділитися в
Копіювати посилання
Відповідно до рішення Київської міської ради, у період з 1-го листопада до 1-го квітня максимально дозволена швидкість руху шляхами столиці — 50км/год окрім ділянок, де дозволена швидкість є нижчою.
Зазнали змін швидкісного режиму 10 ділянок вулично-дорожньої мережі Києва, а саме:
проспект Романа Шухевича (від Північного мосту до вулиці Оноре де Бальзака);
вулиця Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вулиці Електриків);
Наддніпрянське шосе;
Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе);
Столичне шосе (до вулиці Академіка Заболотного);
вулиця Саперно-Слобідська (від вулиці Бориса Грінченка до Південного мосту);
проспект Миколи Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі);
проспект Воскресенський (від вулиці Воскресенської до вулиці Алішера Навої);
проспект Степана Бандери (від Оболонського проспекту до Північного мосту);
автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до межі міста Києва).
На зазначених ділянках дороги демонтовані дорожні знаки 3.29 “Обмеження швидкості руху”. Уважно слідкуйте за зміною в дорожній обстановці та неухильно дотримуйтесь ПДР.
Безпечних вам поїздок.