Туризм без барʼєрів. У Києві вперше провели безплатну екскурсію для людей із вадами слуху
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці почали проводити інклюзивні екскурсії, щоб усі кияни та гості Києва мали можливість досліджувати наше улюблене місто.
Як зазначається, днями у співпраці з Київським міським Центром реабілітації “Аскольд” вперше провели безоплатну екскурсію “Все починається з Університету” для людей з вадами слуху із супроводом сурдоперекладача.
Для нас надважливо надавати можливість досліджувати наше улюблене місто всім гостям та мешканцям! Тому ми продовжуватимемо започатковувати нові інклюзивні проєкти, розробляти нові безбарʼєрні маршрути та проводити екскурсії, враховуючи всі необхідні умови”, – йдеться у повідомленні.
