Військові медики у Києві склали присягу перед Богом і Україною
Поділитися в
Копіювати посилання
Присяга військових медиків пройшла у стінах Києво-Печерської лаври.
У святих стінах головного храму Києво-Печерської лаври — Успенському соборі — вони дали клятву перед Богом й Україною, що дотримуватимуться духовних чеснот в своїй службі. Ця обітниця стане дороговказом для кожного, хто вирішив присвятити себе великій місії рятувати життя оборонців нашої країни.
«Отримавши благословення, курсанти помолились за безпеку захисників та захисниць і розвиток військової медицини, за мужність наших воїнів, перемогу та мир для України!» — повідомляє адміністрація Заповідника.
За давнім народним звичаєм майстриня та мати Героя Наталія Пилявець вручила військовим медикам подільський коровай.
Хай Бог береже Україну та її відданих синів і доньок, що захищають її ціною власного життя.
