Військові медики у Києві склали присягу перед Богом і Україною

Армія, Війна, Церква 16:07, 28.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Присяга військових медиків пройшла у стінах Києво-Печерської лаври.

Посвята до лав військових медиків, які вступили на навчання до Української Військово-медичної академії, відбулась в українській святині.

У святих стінах головного храму Києво-Печерської лаври — Успенському соборі — вони дали клятву перед Богом й Україною, що дотримуватимуться духовних чеснот в своїй службі. Ця обітниця стане дороговказом для кожного, хто вирішив присвятити себе великій місії рятувати життя оборонців нашої країни.

«Отримавши благословення, курсанти помолились за безпеку захисників та захисниць і розвиток військової медицини, за мужність наших воїнів, перемогу та мир для України!» — повідомляє адміністрація Заповідника.

За давнім народним звичаєм майстриня та мати Героя Наталія Пилявець вручила військовим медикам подільський коровай.

Хай Бог береже Україну та її відданих синів і доньок, що захищають її ціною власного життя.

Нагору