Кияни можуть піднятись на Батьківщину-мати: графік та ціна
Поділитися в
Копіювати посилання
Щогодини наверх можуть піднятись лише двоє відвідувачів.
Від 20 жовтня територію Меморіального комплексу Музею Другої світової війни відкрили для відвідувачів. Відтепер, окрім того, що мешканці столиці зможуть вільно пройтись скульптурною галереєю та помилуватися краєвидами лівого берега з головної площі, є й можливість піднятись на оглядовий майданчик.
У Музеї пояснюють, що аби піднятись, треба фізично придбати квиток та у порядку живої черги чекати на підняття. Щогодини на 91-й метр піднімають лише двох людей.
Квиток з однієї людини коштує 500 гривень.
Помилуватись Києвом з висоти можна від 10:00 до 18:00 з понеділка по пʼятницю та з 10:00 до 19:00 з суботи по неділю.
Важливо зазначити, що на оглядовий майданчик пускатимуть лише за гарної погоди та у два сезони: восени та навесні.