З 1 листопада у Києві виведуть техніку на дороги

Дороги 16:01, 22.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці готуються до погіршення погодних умов. Зокрема, вже з 1 листопада на дорогах чергуватиме прибиральна техніка, яка слідкуватиме за обробкою дорожнього покриття на період снігопадів, ожеледиці.

За даними Київавтодору, наразі підготовлено 494 з 533 одиниць (близько 93%) снігоприбиральної техніки, яка забезпечить прибирання вулиць, тротуарів, мостів, шляхопроводів.

Також підприємства корпорації укладають договори на залучення допоміжної снігоприбиральної техніки на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Щодо посипальних та паливо-мастильних матеріалів, то їх заготівля триває. На складах вже знаходиться 16 тис. тонн солі та 52 тис. тонн піску. Традиційно обробка вулично-дорожньої мережі здійснюється піском, сіллю, піщано-сольовою сумішшю, рідкими реагентами.

Нагору