Кияни заборгували 6 мільярдів за тепло: Кличко сказав, що буде з тарифами
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Влада Києва вирішила піти назустріч мешканцям міста через складну ситуацію в країні, тому тарифи на комуналку в столиці цього сезону не підвищуватимуть.
Про це сказав мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “КИЇВ24”.
“Я ще раз можу сказати і запевнити, що тарифи ми піднімати цього опалювального сезону не будемо”, – сказав він.
Водночас, Кличко звернувся до киянів і закликав своєчасно платити за комунальні послуги, адже є велика заборгованість за тепло.
“Це понад 6 мільярдів гривень, і це великі кошти, і я хотів би звернутися до вас. Оплата за послуги – це ваша підтримка життєдіяльності нашого міста”, – наголосив мер столиці.