Кияни вимагають окремі маршрутки для перевезення виключно пільговиків

Транспорт 16:05, 13.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Мова йде про категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті. Це і громадяни, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, ветерани війни, особи з інвалідністю та інші категорії.

Про це ідеться у петиції №12579.

Автор ініціативи звертає увагу містян та депутатів на тому, що кожного дня кияни стають свідками скандалів, пов’язаних з кількістю пільговиків у маршрутках. Присутнє з’ясування відносин, та інші негативні емоції.

Саме тому ініціатор пропонує КМДА у співпраці з постачальниками послуг з перевезення пасажирів виділити на кожному маршруті окремий рухомий склад, який би перевозив виключно пільговиків. Інтервал руху пропонує зробити раз на 2 години.

Нагору