Укриття в дитсадках Києва будуть доступні лише для персоналу та дітей, – КМВА

Безпека, Війна, Влада 13:24, 9.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

У нічний час укриттям зможуть користуватися всі громадяни.

Про це повідомила пресслужба КМВА.

“Згідно рішення Ради оборони Києва та відповідно постанові Кабінету Міністрів, від сьогодні вносяться зміни в порядок використання укриттів Фонду захисних споруд міста Києва. Зміни стосуються виключно обʼєктів дошкільної освіти. Відтепер укриття в таких закладах можуть використовуватися лише учасниками освітнього процесу – тобто персоналом та дітьми. Сторонні особи не зможуть користуватися цими укриттями. Ці правила діятимуть виключно під час роботи дошкільних освітніх закладів”, – зазначив глава військової адміністрації Сергій Попко.

Водночас у нічний час такими укриттями можуть користуватися всі громадяни.

“Такі зміни обумовлені, в першу чергу безпековими інтересами, задля захисту дітлахів”, – додали у КМВА. 

Нагору