У Києві загинули дві дівчинки, вистрибнувши з недобудови: поліція підозрює самогубство
Поділитися в
Копіювати посилання
Поліція Києва встановлює обставини загибелі двох дівчат. Інцидент стався 9 жовтня на вулиці Оноре де Бальзака.
Про це інформує пресслужба поліції Києва.
Сьогодні, близько 10:00 години, до поліції Києва надійшла інформація про виявлення мертвими двох дівчат на вулиці Оноре де Бальзака. На місце події негайно виїхали правоохоронці та лікарі.
Правоохоронці встановили особи потерпілих, це – місцеві мешканки, 2006 та 2005 років народження. За попередніми даними дівчатка загинули внаслідок падіння з висоти недобудови.
По завершенню перевірки події буде надано правову кваліфікацію. За даним фактом столичні слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 ККУ – умисне вбивство з позначкою “самогубство”.