Кияни просять збільшити кількість комунальних аптек у місті

Важливо, Медицина 14:06, 9.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці просять владу збільшити у місті кількість комунальних аптек КП «Фармація».

Відповідна петиція розміщена на сайті Київської міської ради.

Як зазначає автор ініціативи Андрій Машков, у Києві приблизно 80 комунальних аптек, в той же час комерційних – кілька тисяч.

На його переконання, збільшення кількості комунальних аптек вкрай необхідне для жителів міста.

«Постійно зростаючі ціни на ліки зменшують можливість доступу незахищених верств населення до них, що є порушенням їх прав. А в багатьох районах міста комунальні аптеки знаходяться далеко від місця проживання літніх людей та осіб з обмеженими можливостями, що також порушує їх права», – йдеться у зверненні.

Нагору