Кияни просять збільшити кількість комунальних аптек у місті
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці просять владу збільшити у місті кількість комунальних аптек КП «Фармація».
Як зазначає автор ініціативи Андрій Машков, у Києві приблизно 80 комунальних аптек, в той же час комерційних – кілька тисяч.
На його переконання, збільшення кількості комунальних аптек вкрай необхідне для жителів міста.
«Постійно зростаючі ціни на ліки зменшують можливість доступу незахищених верств населення до них, що є порушенням їх прав. А в багатьох районах міста комунальні аптеки знаходяться далеко від місця проживання літніх людей та осіб з обмеженими можливостями, що також порушує їх права», – йдеться у зверненні.